Порошенко побажав Трампу успіхів в зусиллях повернути Путіна в потрібне русло

Президент України Петро Порошенко бажає Президенту США Дональду Трампу успіхів в зусиллях повернути Президента РФ Володимира Путіна “в потрібне русло”. Про це він заявив в колонці для британського видання Financial Times, передає УНН.

Порошенко побажав Трампу успіхів в зусиллях повернути Путіна в потрібне русло“Цей “український тиждень” дасть потужний посил, який буде почутий в Брюсселі і за його межами – головним чином, в Гельсінкі. Грунтуючись на нашому узгодженому підході – не робити нічого, що стосується України, без участі самої України – я бажаю пану Трампу успіхів в його зусиллях повернути Путіна в потрібне русло. Знаючи російського президента так, як знаю його я, міг би посперечатися, що він жадає нашої поразки. Але це не варіант, і ніколи не буде таким”, – заявив Порошенко.

Нагадаємо, Глава Європейської ради Дональд Туск під час спільної заяви з Генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом нагадав США про солідарність напередодні саміту президентів Дональда Трампа і Володимира Путіна в Гельсінкі.

COMMENTS