«Потяг Єднання України «Труханівська Січ» знову завітає до Херсонщини

«Потяг Єднання України «Труханівська Січ» знову завітає до ХерсонщиниНа Херсонщину завітає 10-й потяг Св. Миколая, який вже вдруге буде курсувати Україною та вітати з Різдвяними святами. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

В кожному місті Західної, Центральної та Південної України, окрім вітальних концертів, плануються організувати круглі столи та спілкування для налагодження неформальних зав’язків між областями та волонтерськими спільнотами.На Сході всі зібрані подарунки будуть передані як в навчальні заклади, так і в військові частини. Цю програму Потяг реалізує спільно з Генеральним штабом та Міністерством оборони України.

Десятий потяг “Труханівська Січ” відправився з Києва 08 грудня 2017 року та більше двох тижнів подорожуватиме містами країни.

Маршрут: Київ – ім. Т. Шевченка – Полоне – Ізяслав – Львів – Чернівці – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Одеса – Миколаїв – Херсон – Кривий ріг – Запоріжжя – Маріуполь – Волноваха – Покровськ – Бахмут – Лисичанськ – Сватове – Харків – Київ.

Так, 16 грудня о 14.30 херсонці зустрінуться з активістами на залізничному вокзалі міста.

Акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності.

COMMENTS