Повітряні змії над півднем України

Вперше в історії незалежної України з 18 по 23 травня відбудеться фестиваль повітряних зміїв Tryhutty International Kite Festival 2017, який пройде на півдні України (Херсонська та Миколаївська області) зі статусом “міжнародний”.

ГО «Сила єднання» (Миколаївщина) та Асоціація Повітряних Зміїв (м. Херсон) за підтримки Херсонського національного технічного університету та Херсонського осередку «Всеукраинской волонтерской сети Volunteer Community» організовують Міжнародний фестиваль повітряних зміїв Tryhutty International Kite Festival 2017, який пройде на півдні України з 18 по 23 травня 2017 року, з головною подією 21 травня з 10-00 до 19-00 на березі річки Південний Буг біля села Трихати Миколаївського району Миколаївської області.

Головними гостями фестивалю стануть фахівці світового рівня з повітряних зміїв з країн Європи та Азії. Унікальним навіть для міжнародної практики стане проведення фестивалю повітряних зміїв саме в сільській місцевості.

У програмі фестивалю буде представлено запуск різноманітних, найвидовищніших і найяскравіших повітряних зміїв з різних куточків світу, яких ще не доводилося бачити в Україні.

Засновник Асоціації Повітряних Зміїв м. Херсона (АПЗ) Олексій Звірик разом з професійними педагогами проведуть майстер-класи із власноручного створення повітряних зміїв. Усі бажаючі зможуть долучитися до основ змієнавтики – науки про виготовлення і запуск повітряних зміїв.

На відкритому повітрі біля села Трихати розгорнеться феєричне дійство у колоритному національному стилі. Гостей очікує концертно-розважальна програма за участю зіркових груп та талановитих колективів співу та танцю, ігри, конкурси, ярмарок hand-made та національної кухні, різнобарвні арт-об’єкти, тантамарески та багато іншого…

Херсонці

 

COMMENTS