Пожежі не вщухають…

У період з 18 по 24 липня  на території Новокаховської міської ради виникло 9  пожеж.

Про це повідомляє Новокаховський МВ ГУ ДСНС України.

18 липня о 18:30 суха трава на відкритій території за адресою: м. Таврійськ вул. Франка. Площа пожежі – 200 м.кв.. Ймовірна причина – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

18 липня о 20:44 суха трава та сміття на відкритій території за адресою: м. Таврійськ вул. Н.Левицького, 11б. Площа пожежі – 80 м.кв.. Ймовірна причина – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

19 липня о 13:59 суха трава та сміття на відкритій території за адресою: м. Таврійськ вул. Квіткова, 15. Площа пожежі – 200 м.кв.. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

21 липня о 02:27 загоряння автомобіля Opel Vivaro за адресою: с. Плодове, вул. Чорновола, 3.. Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електропроводки.

21 липня об 11:39 суха трава на відкритій території за адресою: м. Таврійськ вул. Гайдара, 26. Площа пожежі – 0,5 га.. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

21 липня о 22:44 пожежа в приватному будинку за адресою: с. Корсунка, вул. Гоголя, 17. Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі.

22 липня о 14:47 суха трава на відкритій території за адресою: м. Нова Каховка вул. Французька. Площа пожежі – 100 м.кв.. Ймовірна причина – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

22 липня о 18:34 суха трава та сміття на відкритій території за адресою: с. Нові Лагеря. Площа пожежі – 300 м.кв.. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

24 липня о 15:08 суха трава на відкритій території за адресою: м. Нова Каховка р-н кафе «Смак». Площа пожежі – 0,9 га.. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

Рятувальники наголошують: найчастіше пожежі в екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності.

Шановні жителі міста, будьте обережними та обачними при розведенні вогнищ на відкритих територіях та під час відпочинку на природі! У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101»!

                                         

COMMENTS