Представники Херсонщини активно залучаються до обговорення медичної реформи

Не дивлячись на те, що депутати Верховної Ради України офіційно відправилися на канікули – частина депутатів продовжує плідно працювати. 

Так, завтра (18 липня), у Києві, в комітеті з питань охорони здоров’я за ініціативи його голови Ольги Богомолець відбудеться зустріч з представниками комісій з питань охорони здоров’я обласних та районних рад, для обговорення нагальних питань медичної реформи в Україні.

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Віктор Короленко, під час зустрічі будуть обговорювати «Проблеми формування платформи взаємодії законодавчої, виконавчої гілок влади та органів місцевого самоврядування для сталого розвитку системи охорони здоров’я в Україні з метою захисту життя та здоров’я наших громадян та побудови в Україні системи охорони здоров’я європейської якості».

Віктор Короленко, як провідний фахівець галузі охорони здоров’я в Україні, експерт-практик, є постійним учасником різного роду зустрічей, нарад, робочих засідань, які відбуваються у Верховній Раді, і під час яких відбувається обговорення питань та напрацювання стратегій, які мають на меті зміни та покращення у галузі охорони здоров’я.

Разом з Віктором Короленком у Києві будуть обговорювати складні питання реформування охорони здоров’я ще кілька членів комісій з питань охорони здоров’я Херсонської обласної ради.

Херсонці

COMMENTS