Прибутковий податок (ПДФО) значно поповнив бюджет Нової Каховки

«У січні-жовтні 2017 року до бюджету м. Нова Каховка надійшло 90,8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 29,1 млн. грн., або на 47,2 відсотка», – повідомила NK Online.tv начальник Новокаховської ОДПІ Головного управління ДФС у Херсонській області Галина Серебрянська.

«Додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів – це ті кошти, за рахунок яких місцеві громади вже сьогодні мають можливість збільшувати видатки на соціальну сферу, на належному рівні фінансувати заклади освіти, охорони здоров’я та власні інфраструктурні проекти», – підкреслила Галина Серебрянська.

Вона також зазначила, що приріст надходжень податку на доходи фізичних осіб – це результат заходів фіскальної служби з детінізації та протидії порушенням законодавства при виплаті заробітної плати.

Разом з тим, все більше роботодавців відмовляються від використання найманої праці без офіційного оформлення, виплати заробітної плати в «конвертах», сумлінно сплачують податки та збори до бюджету. Та й наймані працівники, розуміючи, що сплачені податки сьогодні – це впевненість та захист в майбутньому, все частіше вимагають від власників бізнесу легального працевлаштування та оподаткування реальної заробітної плати.

COMMENTS