Привітання голови ОДА Андрія Гордєєва з Днем працівників торгівлі

Шановні працівники торгівлі!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників торгівлі!

Привітання голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва з Днем працівників торгівліЩодня ви задовольняєте повсякденні потреби тисяч жителів області. Від чіткої, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі, професіоналізму, тактовності та чуйності продавців залежить настрій і самопочуття людей. Від вас залежить і наповнення споживчого ринку високоякісними товарами, а також підтримка місцевих виробників області шляхом розширення асортименту товарів за рахунок їхньої продукції.

Організована вами злагоджена діяльність закладів торгівлі та ефективність наданих послуг зміцнюють економічний потенціал Херсонщини. Завдяки вашій самовідданій роботі та професійному обслуговуванню в області зростають обсяги товарообороту і продажу споживчих товарів на одну особу, розширюється мережа сучасних об’єктів торгівлі задля максимального задоволення потреб мешканців області і її гостей.

З нагоди професійного свята щиро бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, комерційного успіху, ділової ініціативи, родинної злагоди, стабільності та впевненості у завтрашньому дні!

З повагою

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв

COMMENTS