Проект iGov набув державного значення: чи зміниться щось для мешканців Херсонщини

Волонтерський проект iGov набув державного значення. Про це йдеться на сторінці “IGOV Портал Державних Послуг Херсон” у соціальній мережі Facebook.

Повідомляється, що портал електронних послуг передано на баланс Дніпропетровської ОДА, адже саме у цьому регіоні народжувався проект.

“Це означає, що для iGov відкриваються нові можливості, пов’язані з його фактичним узаконенням і спрощенням запуску нових онлайн-послуг органами влади різних рівнів. При цьому команда волонтерів iGov так само продовжить працювати в проекті і так само його поширення триватиме по всій Україні, зокрема на Херсонщині,” – запевняють волонтери.

Окрім того, реформаторка Яніка Меріло повідомила, що таке вдосконалення призведе до автоматизації процесів, адже відтепер легше буде підключати до системи державні реєстри. Наразі найбільше електронних послуг запущено в місті Дніпро та області, але інші міста також зможуть підключити повний спектр можливостей iGov.

“Сьогодні більше 400 сервісів працюють в Дніпропетровській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій та інших областях,” – повідомив один з менеджерів проекту iGov, реформатор Дмитро Дубілет.

COMMENTS