Промвиробництво на Херсонщині зросло на 3,2%

У вересні 2017 року порівняно з серпнем промислове виробництво збільшилось на 8,1%, а порівняно з вереснем 2016 року – на 1,8%. За підсумками січня – вересня 2017 року порівняно з січнем – вереснем 2016 року обсяг виробництва збільшився на 3,2%. Про це з посиланням на Головне управління статистики у Херсонській області повідомляє прес-служба ХОДА.

Промислове виробництво у Херсонській області   у січні–вересні 2017

Збільшення обсягів виробництва продукції спостерігалось на підприємствах з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції на 60,3%, з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 26,6%, з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 14,1%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 13,3%, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 8,9%, машинобудування – на 3,7%.

Водночас, зменшення випуску продукції спостерігалося на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів на 24,7%, з металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 4,8%, з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 2,6%.

COMMENTS