Прощання з початковою школою в школі №7

24 травня в ЗОШ №7 (директор Л.Грішагіна) у  початковій  ланці відбулися випускні вечори «Прощання з початковою школою».

Як одна прекрасна мить пролетіли роки навчання в початковій школі. Чотири роки минуло з того часу, як діти вперше несміливо переступили шкільний поріг. За цей час школа стала для них рідною домівкою. Наші чотирикласними подорослішали, отримали ґрунтовні знання і своїми успіхами у навчанні довели, що готові стати п’ятикласниками.

Випусний вечір у 4-А класі підготувала вчитель Василенко Валентина Миколаївна. Він пройшов у теплій та веселій атмосфері . Крім офіційної частини з врученням грамот та дипломів, був  підготовлений  і невеликий святковий концерт за участю випускників, які співали пісні, танцювали, розважали глядачів жартами, декламували вірші. Батьки цих талановитих дітей не стояли осторонь: справжнім сюрпризом для всіх присутніх став флеш-моб у виконанні мам, після якого глядачі зрозуміли, у кого вдалися такі талановиті дітлахи.

А вчитель 4-Б класу Романенко Інна Миколаївна запросила учнів на галапанораму, під час якого присутні разом з випускниками перенеслися в часі: побували в майбутньому і повернулися в теперішнє. Родзинкою заходу  стали мрії школяриків про доросле майбутнє. Тут звучали  бажання стати відомим футболістом, хореографом, депутатом і навіть Президентом України. Але всіх найбільше вразили мрії про мир, мрії стати мільйонером, щоб допомагати бідним. Ось такі наші випускники!

Найщиріші вітання майбутнім п’ятикласникам лунали від   директора школи Лілії Грішагіної,    учителів  та батьків .

І ось відбулися випускні бали четвертих класів, де  школярики попрощалися з першими сходинками дитинства та першою вчителькою, яка впевнено вела їх  стежинами шкільної науки, та пообіцяли своїм майбутнім класним керівникам і надалі бути взірцем у навчанні й вихованні.

Я. Тарабанова, заступник директора з НВР

 

COMMENTS