Прощання з рідним”Соколятком”

В дошкільному навчальному закладі яслах-садку №3 «Соколятко» (завідува Ірина Олексіївнач  Вергелес)  24 -25 травня 2017 року пройшли традиційні випускні свята. Ці дні святкові, радісні, веселі і сумні водночас. Зворушені батьки, схвильовані діти…

Свято, коли  прощаються з дитинством.У житті кожного з нас є чимало пам’ятних  подій, одна з таких – випускний бал в дитячому садочку. Вихователі старшої групи №4 Дементьєва Н.Д.,Микитюк І.В., старшої групи №5 Охотнікова О.І.  звернулися до дітей з побажаннями всього найкращого у їх подальшій життєвій дорозі. А далі – зворушливі виступи ( музичний керівник Поповиченко Н.О.). Не обійшлося і без сліз радості  й смутку батьків та діток, для яких було влаштоване це свято.

Звучать  акорди прощального вальсу… Перший дорослий бал, коли дівчатка у святкових сукнях разом із галантними кавалерами танцюють  вальс у дитячому садочку. Згодом будуть інші випускні бали, але вже у школі, а трохи згодом у вищих учбових закладах. Але  цей  перший  свій бал дітки не забудуть ніколи. Чудове свято прощання з дитячим садочком надовго залишиться в серцях вихованців ДНЗ №3 «Соколятко» . Попереду на них чекають незвідані далі, відкриваються тисячі доріг і стежинок, але защемить душа із роками, коли на дитячих фото бачиш наївні щирі посмішки своїх друзів.

                                                                                    Адміністрація ДНЗ №3

COMMENTS