Російська пропаганда використовує гасло, що у нас нічого не міняється, як зброю проти України

Російська влада користується гаслом про те, що в Україні нічого не змінюється, що проблема з корупцією катастрофічна, як зброю проти неї. Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Эхо Украины” повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко, пише на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook його прес-секретар Лариса Сарган.

Фото: www.gp.gov.ua

“Корупція є, я з цим погоджуюся. Вона велика, одна з найбільших проблем. Але говорити, що вона у нас безпрецедентна, катастрофічна, і нічого не міняється, є частиною війни проти України”, – заявив генпрокурор.

Він також наголосив, що українці повинні публічно навчитися захищати свій успіх. Бо іноземні партнери також кажуть: нічого не відбувається. “Коли я їм кажу, що ми повернули 1,5 мільярда доларів Януковича, цього немає ні в одній країні Європи за сто років. Ми засудили 2200 осіб за корупцію. ми завершили слідство по всім членам державної мафії Януковича, і вони зараз читають матеріали, а потім ідуть до суду. Дехто вже в суді”, – наголосив Юрій Луценко.

Він також підкреслив, що бюджет російського пропагандистського каналу “Russia Today” більший, ніж весь бюджет України.

“Російська пропаганда використовує гасло, що в нас нічого не міняється, як зброю проти України”, – підсумував генпрокурор.

COMMENTS