Розвиватися, граючись…

29 листопада  у яслах-садку № 4 комбінованого типу Новокаховської міської ради «Журавлик» (завідувач Тетяна Дудник) відбулося фізкультурне сюжетно-ігрове заняття «Мами Киці та грайливі кошенята» за участю матусь та дітей молодшого дошкільного віку спеціалізованої групи № 7 (вихователь Рильцева О.Ю.).

Метою даного заходу було доведення до батьків вихованців розуміння того, що щоденне і правильне проведення фізкультурно-оздоровчої роботи, як в дитсадку так і вдома, має гармонійний вплив на здоров’я дитини. Також  приділено багато уваги створенню у матусь та малюків емоційно-позитивних проявів один до одного, прояву любові та ніжності, зближенню та згуртуванню дорослого колективу групи.

Вихователем  було використано такі види фізкультурно-оздоровчої роботи, як: різні види масажів, пальчикова гімнастика, дихальні вправи, різні види ходьби та бігу з використанням традиційного та нетрадиційного фізкультурного обладнання, рухлива гра та психоемоційний етюд, проведений практичним психологом я/с № 4 Римаренко М. Є.

 

COMMENTS