“Розводи” клиєнтів “Ощадбанку” тривають

Шахраї щоденно видурюють у новокаховчан їх власні кошти, за допомогою СМС повідомлень, або телефонних дзвінків.

Результат пошуку зображень за запитом "як крадуть гроші з банківських рахунків через мобільний телефон"

За минулу добу до чергової частини Новокаховського відділу поліції двічі звертались місцеві мешканці із заявами про телефонні дзвінки невідомих осіб, які представляли інтереси саме “Ощадбанку”.

У першому випадку невідома особа на ім’я Андрій зателефонувала новокаховчанину Артуру Б., що мешкає на вулиці М. Букіна, та повідомила про те, що банківська картка “Ощадбанку” останього заблокована. Про це Артур повідомив правоохоронців і додав, що банківського рахунку у цьому банку у нього взагалі немає.

Та не усім так щастить. У мешканки с. Маслівка Людмили М. шахрай, який представився працівником служби безпеки ” Ощадбанку “, таки випитав реквізити банківської картки, після чого з неї зникло 445 грн. Про цей випадок потерпіла заявила у поліцію.

Шановні мешканці Нової Каховки! Вкотре звертаємось до вас і просимо не вестись на шахраїські дії невідомих вам осіб, особливо персональних даних та банківських таємниць! Будьте обачні і обережні та перевіряйте стан карткових рахунків особисто у відповідному банку.

COMMENTS