Відділ економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради вітає усіх суб’єктів господарювання з нагоди наступаючих зимових свят – Нового2018 року та Різдва Христового!

 

Пов’язане зображенняСердечно бажаємо вам, вашим родинам та колективам здоров’я, любові, вірних та надійних друзів і партнерів, миру, щастя, радості, затишку, добробуту, оптимізму, злагоди та насолоди від життя.

 

Сподіваємось, що 2017 рік був для вас цікавим, наповненим приємними та яскравими подіями, які надовго залишаться у вашій пам’яті. Щиро дякуємо Вам за співпрацю, за участь у економічному, соціальному та культурному житті Нової Каховки, за наповнення бюджетів усіх рівнів, за допомогу в організації та проведенні загальноміських заходів та благодійну допомогу тим соціально вразливим верствам населення, які її потребують.

 

Бажаємо, щоб всі труднощі та негаразди залишились у році, що минає, а попереду на вас чекали лише позитивні емоції, нові здобутки та успіхи як в роботі, так і в особистому житті. Ніколи не зупиняйтеся перед будь-якими труднощами, сміливо долайте всі перешкоди, які зустрічатимуться на вашому шляху, працюйте з натхненням, реалізовуйте всі свої професійні мрії та бажання, і тоді успіх завжди супроводжуватиме вас. Нехай доля посміхається вам, а успіх поспішає назустріч!

 

Веселого Нового року та Різдва!

                                                                                         

Відділ економічного розвитку та торгівлі

виконавчого комітету Новокаховської міської ради