Шановні працівники сфери торгівлі!

Пов’язане зображенняЗавтра ви будете відзначати своє професійне свято – День працівників торгівлі, яке цього року припадає на 30 липня.

Помиляється той, хто вважає, що торгові працівники це лише продавці в магазинах, які стоять за прилавками і відпускають нам товар. В цей день привітання приймають усі, чия праця так чи інакше пов’язана з торгівлею, з товарознавством.

Торгівельна справа – одна з найдавніших в історії людства, і сучасний світ без неї просто неможливо уявити. Торгівля залишається однією з найбільш рентабельних та привабливих галузей бізнесу. Сфера торгівлі має дуже важливе значення в економічному житті як нашого міста, так і країни в цілому, від неї залежить якість життя людей, розвиток економіки та її конкурентоспроможність.

Щоденно ви, працівники торгівлі, задовольняєте повсякденні потреби мешканців міста, забезпечуєте робочими місцями економічно активне населення, наповнюєте бюджети всіх рівнів. З року в рік ви нарощуєте обсяги товарообороту, застосовуєте у своїй роботі нові прогресивні технології, розширюєте мережу своїх об’єктів, дедалі повніше задовольняєте потреби населення в якісних товарах, покращуєте якість торговельного обслуговування. Завдяки вашій праці життя мешканців нашого міста стає більш комфортним.

Чітка, організована та ефективна робота закладів торгівлі, професіоналізм, тактовність та чуйність працівників цієї сфери забезпечує позитивний настрій споживачам. Вміння правильно запропонувати та продати товар є цілою наукою, яка не кожному під силу, тож торгівлю можна, без перебільшення, назвати мистецтвом.

Знаємо, що нелегкий трудовий шлях ви собі обрали. Аби отримати гідні доходи вам часто доводиться цілий день стояти на ногах або ж  обслуговувати не завжди вдячних клієнтів. Але, не дивлячись на труднощі, багато хто з вас вже третій рік поспіль підтримує українську армію, забезпечуючи захисників, які перебувають у зоні проведення АТО, необхідними та важливими речами. Також ви надаєте благодійну допомогу тим соціально вразливим верствам населення, які її потребують, берете активну участь в організації та проведенні загальноміських масових заходів, за що вам окреме велике спасибі.

Тому дозвольте від імені виконавчого комітету міської ради привітати всіх, хто має безпосереднє відношення до торгової справи!

Бажаю, насамперед, міцного здоров’я вам та вашим близьким, натхнення, оптимізму, віри в краще і, звичайно, любові. Адже без неї життя стає порожнім. Благополуччя, щастя, добра вам і вашим родинам. Нехай торгівля завжди буде успішною і цікавою, а бізнес процвітає!

Начальник відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради    Тетяна Малій

 

COMMENTS