Школа №1: Зростаємо мужніми

6 грудня Україна відзначала День Збройних Сил. Історія нашої держави має великий шлях. Мужні люди завжди стояли на захисті своєї Землі. День Збройних Сил України – це перш за все свято мужності, воїнської витримки і відваги. Традиційно до Дня Збройних сил України в школі проходять урочисті заходи. Так, 6 грудня в ЗОШ № 1 (директор Зуйко О .М.) відбулись змагання серед юнаків 10-А і 11-А класів. Підготували та провели військово-спортивний захід учителі «Захисту Вітчизни» – Стрельцова І. Л. та Вашкур П. Я.

Команди 10 та 11 класів показали свою спритність, швидкість, витривалість у спортивних змаганнях.. Суддівська колегія у складі директора школи – Олени Зуйко, начальника відділу у справах сім’ї молоді фізичної культури та спорту Наталії  Таран та представників громадської організації  «Ніхто крім нас» оцінювали  виступи команд.

За підсумками конкурсів команди набрали однакову кількість балів, тому що всі вони сильні та мужні майбутні захисники України. Гості свята нагородили хлопців грамотами та солодкими призами.

COMMENTS