Школа №3: Досягати успіху разом зі спортом!

Другий тиждень нового навчального року в ЗОШ №3 розпочався ранковою зарядкою, яку приурочили до Дня фізичної культури та спорту.  11 вересня в навчальному закладі також було проведено змагання з волейболу та піонерболу, спортивні естафети, рухливі ігри (вч.фізичної культури Санін М. І., Василькова О. І.).

Учні 7-х класів (кл.кер. Іщенко О.В., Коршунова М.М.) здійснили екскурсію до стадіону «Енергія», де зустрілися з чемпіоном юнацьких Олімпійських ігор з метання молоту Глібом Піскуновим. Під час зустрічі дітям презентували тренування спортсменів з даного виду спорту. Школярі у невимушеній атмосфері поспілкувалися з чемпіоном та його наставником, а також спробували свої сили, тримаючи в руках спортивне знаряддя. Деякі з них зацікавилися цим спортом і вирішили поміркувати над тим, аби займатися ним серйозно.

Для вихованців групи продовженого дня, які є учнями двох перших пілотних класів по впровадженню нових Держстандартів початкової загальної середньої освіти, керівник гуртка Воропай М.А. провела цікаві заняття зі степ-аеробіки. Така форма занять зацікавила також учнів середніх та старших класів, тому впродовж навчального року ця інтенсивна ритмічна аеробіка буде проводитись і для них.

Протягом Олімпійського тижня заплановано проведення інших заходів, про перебіг яких будемо повідомляти.

Колектив ЗОШ №3 закликає громаду міста Нової Каховки долучатися до участі у міському Тижні Олімпійського спорту. Повірте у власні сили! Неможливе можливо. Почніть вже сьогодні з ранкової гімнастики, занять фізкультурою чи спортом! Нехай ці тренування стануть вашим способом життя.  І ви обов’язково досягнете успіху!

 

 Галина Фірсова, заступник директора з ВР

COMMENTS