Школа №7: Питанням адаптації – важлива увага

9 листопада у  ЗОШ № 7 (директор Л. Грішагіна) відбувся консиліум «Адаптація учнів до 1 класу» та «Адаптація п’ятикласників до навчання в середній ланці ».

Про це повідомляє адміністрація закладу освіти.

Мета заходу – залучити учасників педагогічного консиліуму до активного обговорення проблеми адаптації першокласників та учнів п’ятих класів до навчання в школі; створити умови для аналізу свого особистісного досвіду і професійної компетентності; виробити   рекомендації для всіх учасників навчально-виховного процесу з проблемних моментів адаптації.

 У жовтні  поточного року з метою виявлення учнів, які потребують психологічної підтримки, здійснення  особистістно-орієнтованого підходу в навчанні, створення необхідних умов для розвитку і соціалізації учнів, практичний психолог школи  Тетяна  Лемешева дослідила рівень адаптації  учнів 1-х та  5-х класів  до навчання. Важливим показником  адаптації служить про­дуктивність у навчальній діяль­ності, позитивне емоційне самопо­чуття, відсутність внутрішньої на­пруженості.

Більшість дітей адаптується до школи досить швидко, із задово­ленням відвідує заняття. Вони ви­конують завдання, почуваються комфортно. Діти з низьким рівнем адаптації будуть залучені до корекційно-розвивальних занять. Тетяна Лемешева надала психологічні рекомендації для вчителів, батьків та адміністрації.

COMMENTS