Сім’я та сімейні цінності

Одним із найбільш приємних для всієї родини свят варто назвати День Сім’ї, який відзначається 15 травня. І не важливо в якому статусі перебуває людина, і скільки їй років, адже цей день — прекрасна нагода згадати тих, хто тебе народив, тих кого ти полюбив, привів на світ чи назвав своєю родиною.

З  метою формування у учнівської молоді міста уявлення про сім’ю, як про людей, які люблять один одного, піклуються один про одного; виховувати повагу, любов та турботу до членів своєї сім’ї, шанобливе ставлення до сімейних цінностей; виробити почуття відповідальності за свою родину; осмислення необхідності збереження сімейних цінностей і дбайливого ставлення до них, усвідомлення значущості сім’ї як основи суспільства, фахівцем міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради, було організовано та проведено ряд лекційних заходів в учбових та навчальних закладах міста.

Також робились акценти на тому, що сім’я – це основа усього суспільства, колиска загальнолюдських цінностей, культури і історії, головна запорука стабільності і розвитку держави. З незапам’ятних часів сім’я була і залишається основою основ, будучи запорукою продовження роду, виховання дітей, майбутніх свідомих громадян своєї країни. Адже завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

 

   Н.  Корсакова, в. о. директора центру          

COMMENTS