Синоптик розповіла, коли в Україну прийдуть морози

Незначне похолодання вже прийшло в Україну. Температура минулої ночі та й зранку становила -2-6 градусів. Проте все ще тепло на Півдні та Заході. Про це на своїй сторінці повідомила синоптик Наталка Діденко.

“9 січня в Україні вночі очікується -2-6 градусів, вдень ще трохи з “плюсами”, 1-4 градуси вище нуля, на Сході та на Сумщині й Чернігівщині 0-3 градуси морозу. Про опади на тиждень мінімум забуваємо.

Суху погоду із оптимістичним сонцем нам організує антициклон Адам (на карті). Лише найближчої ночі ще затримаються опади на Заході та Півдні.

І це – все, із прийдешньої вологої перспективи. Антициклон! У Києві найближчої ночі очікується -3-4 градуси, на околицях до -5 градусів, завтра вдень до +1 градуса. Сухо, ясно.

Можна навіть красиво пройтися у хутрах та темних окулярах, дуже по-голлівудськи) Така погода триватиме увесь тиждень, а на Маланки, Василя, 13-14 січня, морози посиляться. І тут вже квітчасті вовняні хустки, плахти, запаски та кожушки з рукавицями дуже стануть у пригоді,” – пише пані Діденко.

COMMENTS