Сковородинські навчання «Пізнай себе»

Григорій Сковорода залишив нащадкам феноменальну духовно-педагогічну спадщину, засновану на його особистому освітньо-виховному досвіді. Морально-світоглядні принципи власної педагогіки Григорій Савич  системно виклав у філософсько-педагогічних і поетичних творах, у листуванні зі своїм учнем М. Ковалинським.

Педагогіка – єдина професія мислителя, якою він займався все життя. Він скрізь і повсякчас лишається істинним педагогом – моральним учителем для всіх поколінь і всіх верств українського народу.

З метою популяризації його багатої духовно-педагогічної спадщини серед освітян та учнівської молоді  в ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.) 7 листопада відбулися Сковородинські навчання «Пізнай себе», присвячені 300-річному ювілею великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа Г. С. Сковороди.Учителі української мови і літератури (Стрепето-ва О., Ковтун Т.) разом із учнями підготували театралізовані читання творів Григорія Савича, які було презентовано у актовій залі школи.

Також Олена Василівна та Тетяна Іванівна оформили  тематичні куточки творчості філософа. Бібліотекар Шарапова О.  підготувала  тематичну виставку книг сковородинської тематики. Родзинкою заходу стала відома пісня байкаря «Всякому городу нрав і права» в сучасному аранжуванні, виконана талановитими і креативними учнями.

Філософський круглий стіл для педагогічного колективу «Сковорода як гасло часу» став своєрідною платформою з обміну думками учителів школи. Досвід такої спільної роботина дихає на нові ідеї  та прагнення.

 

COMMENTS