Солов’їна, барвінкова українська рідна мова!

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Колись цього дня віддавали до школи дітей. Після такої події батьки йшли до церкви та ставили свічку перед образом преподобного Нестора Літописця, щиро сподіваючись, що він допоможе дитині здобути міцні й потрібні знання.

За багаторічною традицією, долучився до цього свята  учнівський і педагогічний колектив школи № 3 Нової Каховки. Історія святкування Дня української писемності та мови висвітлювалась на шкільній плазмі, в бібліотеці та на тематичних хвилинках під час уроків української мови.

Учні 8-11 класів і вчителі школи долучились до написання радіодиктанту національної єдності «Наші пісні»; у 3-11 класах пройшов шкільний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика; учні 8-11класів відвідали виставу «Як в Таврійському селі куми весело жили» в Палаці культури; пройшли святкові заходи в класах, під час яких школярі відповідали на запитання вікторини, виконували українські пісні в супроводі бандури, брали участь у мовних іграх та турнірах.

Любов до рідної мови, любов до рідної Батьківщини – нероздільні поняття.

 

І. Казанчукзаступник директора ЗОШ № 3

COMMENTS