Справжній патріот береже природу, – переконані учні школи №5

Екологічне виховання – засіб виховання національної самосвідомості та природовідповідної поведінки молоді. На реалізацію  мети патріотичного  виховання учнів щорічно в ЗОШ №5 (директор Нестерович В. Й.) в квітні проводиться тематичний місячник екологічного виховання, у ході якого організовано книжкові виставки, години екологічного виховання «Буду я природі другом» (1-4 кл), «Збереження довкілля – збереження життя» (5-11 кл.), вікторини, бесіди, конкурси  малюнків “Я хочу жити в якісному світі”, складання проектів «Що я можу зробити для збереження природи своєї місцевості»(5 кл.).

Проведено уроки «Дзвони Чорнобиля» (2-11 кл) з переглядом фільму “Чорнобиль”, складання проектів “Глобальні проблеми людства» (10 кл). Особливу увагу приділяємо природоохоронній діяльності: щотижневий трудовий десант по упорядкуванню та озелененню шкільної території та території парків м. Таврійськ.Цього року учні продовжили співпрацю з міською екологічною організацією МАМА-86 (кер. Т. Козак), що надала мішки та перчатки для збору сміття. В ході проекту «За чисте довкілля» учні школи прийняли участь в упорядкуванні території міста, догляді за деревами та екологічній агітаційно-масовій роботі, організовували екологічний десант по впорядкуванню р. Дніпро в районі Каховського водосховища ( 10 клас ). До Дня Землі та Дня Довкілля організовано екологічні акції, проведено також просвітницьку роботу по роздільній утилізації сміття.

Ми живемо у складні часи, тому досить важливо, щоб не згас вогник доброти, відповідальності, любові до рідної природи, своєї Батьківщини.

COMMENTS