Сталеві серця в окопах: українські герої зворушливо привітали побратимів з Новим роком

Вони щиро вдячні за кожен новий день. Адже заповітна мрія у всіх одна – повернутися додому живими, інформує видання «Znaj.ua».

До настання нового 2018 року залишаються лічені години, тому українські герої поспішили привітати тих, хто пліч-о-пліч із ними боронить кордони.

В зворушливому ролику вони не приховують емоцій і не шкодують теплих слів:

“Хочу привітати своїх побратимів, які знаходяться на передовій. Щастя, здоров’я, найголовніше – повернутися додому живими”, – так звучить найзаповітніша мрія багатьох із них.

Не відстають і танкісти, які щиро вдячні за кожен новий день, що наближає нас до остаточного звільнення східних регіонів:

“Хочу сказати тим пацанам, кому важче, ніж нам, які в окопах сидять в снігу, мокрі, брудні. Тримайтеся! Знайте – наша броня завжди вас підтримає, тільки дайте знати”.

Користувачі приєдналися до привітань і запевняють, що головне для бійців – не здаватися, тому що за ці роки пройшли дуже багато випробовувань.

Дивіться: українські воїни вітають з Новим роком

“З Новим роком, дорогі захисники України! Божих благословень і міцної захисту від ворогів, сил і витримки, бережіть себе і Батьківщину, віримо в вас, наші сучасні Герої!”, “З Новим роком, рідні наші! Нехай ангели вас охороняють від ворожих куль! Здоров’я вам, Герої нашої Української землі! “,” З Новим роком вас, хлопці. Ви для нас рідні, бережіть себе. Всього найкращого вам у Новому році “,” Нехай Бог і Матір Божа вас завжди охороняє. Повертайтеся додому все живими і з перемогою “, – пишуть у коментарях.

 

COMMENTS