Статистика і аналіз нещасних випадків на виробнитві у Новій Каховці

За даними Новокаховського відділення Фонду соціального страхування, 2017-го року  на підприємствах,в  установах, організаціях Нової Каховки трапилося 5 нещасних випадків, які пов’язані з виробництвом, та 2 летальні випадки.

Нещасні випадки, пов’язані з виробництвом, зареєстровані у ТОВ «Завод крупних електричних машин», ГО «Організація ветеранів м. Таврійськ», ПРАТ «Новокаховський комбінат хлібопродуктів», КП «Міський водоканал» та виконком Новокаховської міської ради.  Всі випадки були розслідувані комісіями, встановлені обставини та причини.

«Аналіз причин виробничого травматизму свідчить про те, що 40% нещасних випадків сталися з вини самих постраждалих, 40% – з протиправних дій інших осіб та 20% – з вини роботодавця.  Випадки смерті трапилися внаслідок незадовільного стану здоров’я постраждалих», – зазначає страховий експерт з охорони праці В. Овчінкін.

Спеціалісти Фонду соціального страхування ще раз звертають увагу роботодавців на якість проведення навчання працівників з питань охорони праці та проведення обов’язкових медичних оглядів.

COMMENTS