Супрун: “Давайте нагадаємо народним депутатам, що на кону життя нації”

Голова комітету охорони здоров’я Верховної Ради Ольга Богомолець відмовляється підписувати вчорашній позитивний висновок комітету і цим самим блокує можливість голосування закону сьогодні та початку медичної реформи. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Окрім того, на думку в. о. міністра народним депутатам потрібно нагадати про важливість реформи, аби голосування розпочалося вже сьогодні.

“Друзі, ще кілька зусиль, і, сподіваюся, зможемо розпочати рятівні зміни в охороні здоров’я!
Давайте нагадаємо народним депутатам, що на кону життя нації і наскільки нагально ми потребуємо їхньої підтримки,” – написала пані Супрун.

В. о. міністра зазначила, що голосування за медреформу покаже, наскільки Верховна Рада переймається життям і здоров’ям українців.

“Зволікати більше не можна – або ми змінюємо систему так, щоб вона дійсно охороняла здоров’я кожної людини, або залишаємо все як є – неефективне лікування, побори в лікарнях і відчай сімей, в яких, не дай Боже, хтось захворів.

Нинішня система – це біль народу, що триває вже 25 років, проте ми можемо його припинити. Вже сьогодні в нас є шанс дати реформі старт,” – підкреслила Уляна Супрун.

В. о. міністра попросила всіх приєднатися до небайдужих в команді #вимагаю_медреформу та подякувала “кожному, хто долучиться до найважливішої реформи та вимагатиме в депутатів голосу за життя”.

COMMENTS