Аби поділитись радістю Різдва та створити  піднесену атмосферу щастя та єднання, напередодні одного з найбільших християнських свят молодь Церкви Різдва Христова провела цікаву акцію для мешканців Нової Каховки.

В переддень Різдва за Юліанським календарем, на площі перед торговим центром, що в мікрорайоні Сокіл, молоді люди встановили святково прикрашений кіоск, в якому пригощали усіх охочих гарячим чаєм та пропонували витягти зі скриньки побажання або цитату, що спонукає до роздумів. Крім того, під час акції хлопці та дівчата співали різдвяні колядки та дарували усім перехожим дітям повітряні кульки й ілюстровані дитячі Біблії.

– В Україні здавна існувала традиція різдвяних вертепів, коли колядники ходили від хати до хати і розносили благу звістку усім людям про те, що народився Спаситель Ісус Христос. За цією традицією кожного року наша молодь виходить на вулиці міста аби співати різдвяних колядок, – розповідає один з організаторів заходу Сергій Пантоненко. – На це Різдво ми вирішили зробити щось незвичне для нашого міста і передати різдвяний настрій якомога більшій кількості новокаховчан. Сподіваємось, що у нас це вийшло, адже було дуже приємно чути у відповідь добрі слова подяки та привітання.