Святково-теплий Новий рік у ДНЗ «Івонька»

Не дивлячись на те, що передноворічні святкові ранки, які пройшли в усіх групах дошкільних дитячих закладів, уже в минулому, до редакції NK Online.tv продовжують надходити фоторепортажі від наших постійних дописувачів.

Сьогодні ми з радістю ділимося подіями, які відбувалися напередодні Нового року у ДНЗ №18 «Івонька» (завідувач Шулежко С.В.).

Надійшли морози, ріки закували

І березам коси інеєм прибрали.

Пухова перина очі убирає,

Біла скатертина – ні кінця ні краю.

Під серпанком білим трави і листочки,

Річка оніміла, не дзюрчать струмочки.

Омертвіли лози, ледь гіллям хитають.

А в полях морози та вітри гуляють.      (Якуб Колос)

Але все це просто не про нашу теплу, по весняному, але ж все ж таки зимову погоду. Саме в такі чудові теплі дні і відбувалися Новорічні свята для діток ДНЗ « Івонька». Всі групи, старанно підготувавшись, почали приголомшувати своєю фантазією, креативом, яскравими костюмами, бажанням бути найкращими, найвеселішими щоб батьки побачили на що здатні їх діточки та оцінили роботу дошкільного навчального закладу.

Естафету свят починали наймолодші діти групи №9, але ось новина до залу заходять дітки з батьками. Ведуть хороводи, співають пісні, читають вірші. Були на святі: татусі з доньками, матусі з дітьми та  дівчинка з бабусею. Спостерігаючи за обличчями дорослих було зрозуміло: «як у дитинстві». І не відомо, кому більше сподобалося: дорослим чи дітям.

Малеча 3 групи в яскравих  костюмах із задоволенням грала в ігри, а коли у залі з’явився казковий Дід мороз то настала тиша, всі в очікуванні дива не зводили очей.

Казкові ялиночки привели дітей групи №4 до  зимового лісу  у якому і Білосніжка з гномами, лисички і як завжди не обійшлося без Баби Яги яка закружляла, зачаклувала, а потім все забула. І перед малечею нове завдання: як  допомогти Діду Морозу потрапити на свято до дітей? І тут на допомогу прийшов фокусник, він зняв чари та допоміг дітям. На святі також не забули про бережливе ставлення до ялинок.

Але казкові герої не закінчуються вони у кожній групі веселі та надзвичайні. Ось до дітей групи №5 прийшов казковий Сніговик і весела гра у «Сніжки», в яку потрапили і батьки, звеселила всіх присутніх. Сміх, веселощі, радість – це головне на кожному святі.

Танок чарівних сніжинок, ніжних та тендітних, зайчиків та сніговиків прикрасив дитяче свято у групі 6. І кожна дитинка, отримавши подарунок, бажала залишитися на святі.

Не забули і про казку «Снігова королева» вихованці старшої групи №8. Ніжна Герда, визволяючи  Кая, потрапляла: у чарівний замок до принца та принцеси, у казковий ліс  до піратів. Снігова королева розлютившись, заморозила дівчинку, але добро завжди перемагає  зло. На прикінці свята всі казкові герої отримали новорічні подарунки.

Дівчинка Іванка, потрапивши до зимового лісу, вирішила зігріти  зайчика, віддавши йому рукавички, лисичку – віддавши їх свою курточку. Вовк отримав шарф, а ведмідь шапочку.  Так дітки старшої групи №2 вчаться у казці робити добро. Але і замерзнути дівчинці  не дали, нагрівшись всі тваринки повернули Іванці одяг, щоб вона зігрілася. А потім всі разом під яскраво прикрашеною ялинкою зустріли свято.

І, під кінець останнього робочого тижня року, 29 грудня, святковий  марафон завершили вихованці логопедичної групи  №7. Своїми  запальними танцями під музику українських композиторів та співаків вони на позитиві та гарному настрої почали і на одному диханні закінчили казку про жадібність та дружбу, про зраду та допомогу. Але в цій групі роль Діда Мороза виконував хлопчик, і він впорався із надскладним, відповідальним завданням. І подарунки діти отримали вчасно.

І ось, відвідавши всі свята, отримавши велику краплину позитиву, доброти, радощів, можна сказати, що і батьки,  які для своїх дітей приготували яскраві костюми та подарунки, і всі казкові герої, які завітали на свята до дітей, у виконанні вихователів ДНЗ, впоралися з найскладнішим для них, на теперішній час завданням. Хвилювання дорослих, та критичне ставлення до помилок, бажання бути найкращими це у подальшому приведе до високих перемог, як у дітей так і у педагогів.

 

COMMENTS