Свято мужності та геройства у школі №3

6 грудня вся країна відзначала День Збройних Сил України – свято мужності та геройства. Саме Збройні Сили України бережуть мир і спокій своєї держави. З цієї нагоди в ЗОШ №3 панувала святкова атмосфера: вітали чоловіків та хлопчиків, переглядали тематичні відеоролики.

Головною подією цього дня став виховний захід військово-патріотичного спрямування «Ми – майбутні солдати  України», який підготували вчитель захисту Вітчизни Микола Санін, класний керівник 11 класу Олена Василькова, заступник директора з НВР Світлана Веренич. За доброю традицією в гості завітали депутат Новокаховської міської ради Олександр Афанасьєв, представники ГО ветеранів АТО «Біла стріла» Дмитро Марков та Вадим Ковальов.

Під час заходу учні пригадали шлях, який пройшли солдати української армії. Він був таким же непростим, як і становлення самостійної держави України. Сьогодні хлопці-старшокласники, майбутні захисники Вітчизни,  довели, що з гідністю нестимуть це звання. Адже тільки мужнім та найхоробрішим довіряють оберігати спокій багатьох мільйонів жителів України. І до найурочистішого та найвідповідальнішого моменту у житті кожного захисника Вітчизни – складання присяги – юнаків готують вже саме в стінах рідної школи. Під команди свого вчителя Миколи Саніна одинадцятикласники продемонстрували свої вміння у переповзанні, виконали вправи з автоматом «на ремінь», «на груди», «за спину». Юнаки також провели для восьмикласників показові заняття зі зброєю: неповне розбирання та складання автомата Калашникова, спорядження магазину патронами, надали технічну характеристику РПГ-18. Дівчатка ж, у свою чергу, підтримали хлопців своїми чудовими виступами. Адже Україна – це сильна держава, в якій живуть мужні чоловіки й вірні жінки, які підтримують своїх коханих ліричною піснею та крилатим танцем, а також поезією – безсмертним дотиком до душі.

Свій майстер-клас в умінні користуватися зброєю провів для присутніх голова ГО «Біла стріла» Дмитро Марков.

На завершення заходу директор школи Ірина Дубас привітала хлопчиків та чоловіків зі святом. Вона наголосила на тому, що сенс людського життя полягає в єдності в усьому. А мир на землі пануватиме завдяки людській сутності чоловіка – захисника рідної землі та жінки – берегині домашнього вогнища.

Колектив ЗОШ №3 від щирого серця вітає новокаховську громаду з Днем Збройних Сил України та бажає мирного неба, злагоди у родинах і міцного здоров’я.

Галина Фірсова, заступник директора з ВР

 

 

 

COMMENTS