Свято українських талантів у Херсоні

Неймовірне свято українських талантів відбулося 19 травня на площі Свободи у Херсоні. До уваги глядачів Херсонський обласний Центр народної творчості представив виставку майстрів народного мистецтва, присвячену Всесвітньому Дню вишиванки, у рамках якої пройшли майстер-класи з різних напрямків традиційного та сучасного декоративно-ужиткового мистецтва та танцювальний марафон за участю кращих хореографічних колективів Херсонщини, присвячений Дню Європи «Молодь Херсонщини – майбутнє Європи!».

У виставці народного мистецтва взяло участь 50 майстрів з Білозерського Голопристаського, Олешківського районів, м. Херсон та Нова Каховка.

На майстер-класах, які проходили під час виставки, можна було повчитись вишивці, виготовленню українських віночків, мотузяних ляльок, патріотичних браслетиків, кошиків з паперової лози та ін.

У танцювальному марафоні взяли участь 24 хореографічні колективи з Голопристанського, Білозерського, Скадовського, Олешківського районів,  Херсона  і  Нової  Каховки.

Відкрили свято студенти Херсонського національного технічного університету під керівництвом Інни Білоусенко, які представили патріотичний флешмоб, що став стартом для марафону талантів.

Окрасою концертної програми стали два зразкові вокальні колективи Херсонського центру позашкільної освіти «Веснянка» (кер. Тетяна Зінчена) та «Дебют»  (Анна Когут).

Танцювальний марафон тривав понад чотири години, дивуючи глядачів розмаїттям хореографічних жанрів та напрямків, а також безмежним ентузіазмом його талановитих учасників. Хореографічні колективи, які брали у ньому участь – це дійсно ентузіасти своєї справи, всі вони у своїх виступах були органічними та професійними, представивши народну, сучасну та бальну хореографію. Жодна постановка не залишила глядачів байдужими. Доказом цього служили радісні вигуки та щирі оплески.

Херсонський обласний Центр народної творчості дякує всім, хто долучився до організації та проведення цього справжнього свята талантів, його учасникам та активним і вдячним глядачам святкового дійства.

COMMENTS