Свято весни та краси у школі №7

7 березня у ЗОШ №7 (директор Лілія Грішагіна), напередодні Міжнародного жіночого дня,  відбувся ряд заходів, присвячених чудовому святу.

У школі цього року хлопці  з 9-А ( класний керівник Стрепетова О. В.)  та 9-Б ( класний керівник Ніколайчук І. В.)   класів приємно здивували організувавши святкове привітання для  вчителів-жінок. Але і не забули про симпатичних ровесниць, які в цей день всі по-особливому красиві та привабливі

У  початкових класах відбулись цікаві заходи, під час яких  маленькі школярики вітали   найрідніших жінок у світі – мам, бабусь, сестричок, подруг.

Особливим видався виховний захід «Шануймо наших матерів», який підготували класовод 4-А класу Гриненко Л. М. та класовод  4-А класу Кисіль І. І. Для гостей звучали задушевні пісні, діти віншували мам гарними віршами, для учасників свята були організовані цікаві ігри та розваги.

Не менш приємним подарунком для вчительського чарівного жіночого колективу став концерт, в якому взяли учась учні 5-11 класів. Вони порадували своїм співом, звабливими та запальними танцями, зворушливими віршами. Свято вдалося, адже з облич дівчат та жінок не сходили посмішки.

 Тож вмійте дивувати жінок, бережіть їх і даруйте їм радість та позитивні емоції не лише 8-го березня, а й щодня. Зі святом любі і дорогі представниці прекрасної статі, щастя вам, ніжності, кохання!

COMMENTS