Тенісний клуб “Смеш” підводить підсумки червня

Перший місяць літа для юних тенісистів «Новокаховського тенісного клубу «СМЕШ» виявився насиченим на події.

Так,  з 5 по 10 червня відразу дев’ять вихованців клубу представляли Нову Каховку на змаганнях різних категорій. В Миколаєві відбувся «Відкритий чемпіонат Миколаївської області» серед дітей до 12 років другої категорії, в якому взяли участь четверо вихованців клубу. Павло Хоменко в одиночці посів 11-й рядок, Дмитро Ткаченко – 12-й. Об’єднавшись в парному розряді, хлопці стали бронзовими призерами турніру. Олександр Височенко в одиночному розряді посів третє місце, в парному – з Олександром Тодікою з Ізмаїлу стали переможцями змагань. Валерія Федоренко в парному розряді з Валерією Грянною з Миколаєва посіла третє місце, а в одиночці зуміла перемогти всіх суперниць і стати переможицею турніру серед дівчат. Подробиці.

На турнірі першої категорії до 12 років “Пам`яті Бальви та Калмикової” прийняли участь двоє наших вихованців – Олександр Жуков та Діана Стародубцева. В підсумку Олександр посів III місце в одиночці та I місце в парі, Діана – 1/4 в одиночці та II місце в парі. Подробиці.

Наші більш дорослі спортсмени в віковій категорії до 14 років взяли участь в європейських змаганнях в Харкові «Меморіал Черніцької». Дмитро Парінцев, подолавши перше коло змагань в одиночному і парному розрядах, поступився в 1/8 в одиночному та в 1/4 в парному розрядах майбутнім переможцям турніру відповідно українцю Артему Подорожному та білорусам Михайлу Дубровському і Єгору Шліжевичу. Руслана Коваленко, подолавши кваліфікаційний турнір та перше коло змагань в одиночному розряді, поступилась в 1/8 фіналу, в парному також в 1/4 фіналу.
Євгеній Бондаренко зумів пробитися до двох фіналів – в одиночному та парному розрядах, де в боротьбі нажаль поступився. Подробиці.

З  12 по 15 червня в Дніпрі відбулись змагання першої категорії до 12 років “Кубок Восходу”, де прийняв участь Саша Жуков. Друге місце в одиночці та перше в парі!
Подробиці.

17-18 червня вже клуб в Новій Каховці на кортах Новокаховської гімназії приймав вікенд-турнір другої категорії під егідою Федерації тенісу України “SmashWeekend”. Змагання зібрали 11 хлопців та 14 дівчат з Одеси, Кривого Рогу, Маріуполя, Херсону та, звичайно, Нової Каховки та Каховки. Два дні запеклої боротьби в одиночному та парному розрядах. Подробиці. Фотозвіт змагань.

На тижні з 19 по 25 червня на кортах “Антею” в Києві відбулись традиційні змагання під егідою TennisEurope другої категорії серед юнаків та дівчат до 14 років. Нову Каховку представляли троє вихованців клубу: Парінцев Дмитро – 1/16 в одиночці та 1/8 в парі;
Коваленко Руслана – в одиночці не зуміла подолати кваліфікаційний раунд, але вийшла до півфіналу парних змагань; Бондаренко Євгеній – півфінали в одиночному та парному турнірах.
Подробиці.

На цьому ж тижні інший вихованець клубу Олександр Височенко прийняв участь у «Літньому Кубку Міжнародної тенісної академії» в Пущі-Водиці серед юнаків до 12 років, де зумів пробитися до чвертьфіналу в одиночці та півфіналу в парі. Докладно .

На останньому тижні місяця троє вихованців клубу стали учасниками Чемпіонату України до 12 років, який також відбувся на кортах Міжнародної тенісної академії в Пущі-Водиці з 24 червня по 1 липня. В одиночних змаганнях Федоренко Валерія, нажаль, не зуміла подолати кваліфікаційний турнір, програвши в боротьбі києвлянці Ващенко Анні. Стародубцева Діана в першому колі основного турніру в трьохсетовому поєдинці поступилась Юлії Хмарі з Хмельницького. Жуков Олександр, подолавши перше коло, програв у другому.
В парному турнірі Діана та Валерія, подолавши кваліфікаційний раунд, зуміли вийти до 1/4 основного. Олександр в парному розряді також вийшов до 1/4 фіналу, в змішаному – став півфіналістом з Аліною Мокринською з Одеси. Подробиці.

Також З 26 по 30 червня в Чорноморську відбувся турнір першої категорії серед юнаків та дівчат до 16 років «Jupiter Open U16», в якому взяли участь вихованцы клубу Парінцев Дмитро та Коваленко Руслана. Дмитро – III місце в одиночці та II в парі. Руслана – 1/4 в одиночці та I в парі. Більш докладно .

Бажаємо нашим вихованцям наснаги, терпіння та майбутніх перемог в липні.