Для найменших школярів з 27 листопада до 1 грудня в четвертій школі був проведений Тиждень початкової школи.

Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності всього колективу – вчителів, учнів та батьків, – водночас були цікавими і сприяли розвитку дитини. Всі вчителі творчо і відповідально підійшли до його та проведення від самого початку й до завершення.

За планом – провести справжнє свято для дітей, їхніх  батьків, створити атмосферу радості, насолоди від спільної творчості; виховувати дружні, доброзичливі стосунки між дітьми, любов до прекрасного, рідної країни, бажання творчо працювати. І цієї мети було цілком досягнуто.

Відкрився Тиждень з урочистої лінійки «Наша школа початкова відкриває двері», на якій діти познайомилися з планом проведення заходів.  У спільній праці дітей, батьків та вчителів були створені творчі портрети класів та виставка малюнків учнів «Я малюю Україну».

Другий день пройшов під гаслом «Хто багато читає, той багато знає!». Бібліотекар Верішко Н. В. підготувала та провела гру-вікторину «Світ казок»  для учнів 1-2 класів. Учні із задоволенням відгадували загадки, впізнавали героїв українських народних казок. Цього ж дня  визначено найкращих читачів серед учнів 2-4 класів. Ними стали: Дроздова Лариса (2-Б кл.), Бобровська Ангеліна (3-А кл.), Степанов Кирило (3-Б кл.), Корнєва Єлизавета (4-А кл.). У конкурсі «швидкочитачів-2017» переможцями стали Спірова Наталя (2-А кл.), Роговська Катя (3-Б кл.), Гура Антон (4-Б кл.). Слід відзначити, що всі читали всі вправно і старанно. Завершенням другого дня стала виховна година «Людина без добра, що соловейко без пісні», яку чудово презентувала класний керівник 2-Б класу Аліна Кривчук. Її активними учасниками стали не лише учні, а й батьки. Діти поринули в казковий світ Добра, Справедливості та Любові.

Третій день мав  національно-патріотичну спрямованість.  Із самого ранку школа стала схожа на квітник, бо попереду – флеш-моб «Одягни вишиванку». З користю проводили час діти на інтелектуальних перервах: розгадували кросворди, ребуси, загадки. А учні 3–4 класів змагалися у конкурсі «Знавець рідної мови».

Четвертий день – День здоров’я – розпочато з ранкового флеш-мобу «У здоровому тілі – здоровий дух». Для учні 1-их класів – змагання «Веселі старти». На відкритому уроці математики учні 4-А класу показали відмінні знання з предмета.

У «День ввічливості та добрих справ» учні 3-х класів провели акцію у шкільній бібліотеці «Книжкова лікарня». У перший день зими діти разом з батьками виготовили і розвішали годівнички на подвір’ї школи.

Святковим концертом ««Початкова школа має таланти» закінчився тиждень початкової школи. Маленькі «зірочки» танцювали, співали, грали на музичних інструментах, читали вірші та гуморески, презентували свої роботи. На активних учасників конкурсів чекали грамоти і подяки.

Вчителі початкових класів ще раз довели, що вони є справжніми фахівцями своєї справи, а учні нашої школи – активні, розумні, талановиті.

Наш заклад – Школа-родина, тому активними учасниками стали і батьки. Велику подяку  адміністрація школи  висловлює  матусям, які погодилися «побути в ролі вчителя» і провели справжні уроки та виховні години (Лобода М.М., Моор М.С., Пшенична Н.М., Кареліна В.М., Дмитришина О.В.). Вчителі дуже вдячні нашим батькам, які допомагають зробити нашу школу острівцем людяності, гуманізму і творчості.