Травневий день Пам’яті у 10-й школі

У  школі № 10 (директор Т. Коткіна) напередодні   9 Травня,  класні керівники  10 – А та 9 – А класів  (Т. Асєєва, О. Саніна) провели виховну годину.

На захід запросили працівника музею Наталю Ільницьку.  Нікого не залишила байдужим розповідь Наталії Віталіївни про ветеранів Нової Каховки. Затамувавши подих, учні слухали розповідь про тих, хто живе з нами поруч, хто мужньо боровся за щастя майбутніх поколінь, хто тяжко працював і віддавав останнє заради здобуття священної перемоги.
Минають роки, відлітають у вічність. Але є один день, який ніколи не буде стертий з пам’яті нашого народу. Це – 9 Травня 1945 року, дата, коли проголошено визволення нашої  землі від фашистських загарбників.

Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу.
Все далі й далі відходять грізні роки війни, але ніколи не згасне пам’ять про всіх тих, хто віддав своє життя в ім’я Свободи.
Сьогодні з нами ті, хто мужньо боровся за щастя майбутніх поколінь.  Без миру немає дитинства, немає майбутнього.
За щастя дітей, за мирне блакитне небо, за цвіт землі борються усі чесні люди. Адже мир та злагода – це найцінніші здобутки суспільства. І нехай спливають роки, нехай зростають щасливі діти, нехай квітнуть сади!

 

COMMENTS