Центр «Н2О Нова Каховка»: хронологія подій

06. 06. 2018р. На сесії міської ради депутати прийняли рішення щодо затвердження договорів на розробку проектно-кошторисної документації. На розробку робочого проекту:

1. Будівництво зовнішніх мереж приєднання до централізованих систем водопостачання та водовідведення КП ” Міський водоканал”. 2. “Будівництво зовнішніх мереж електрозв’язку для обслуговування будівлі Центру олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка”. 3.Будівництво зовнішніх мереж газопостачання   для обслуговування будівлі Центру олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка”.

07. 06. 2018р. Директор КП “АкваСпорт” Оксана Лисенко надала до управління державної казначейської служби листи, в яких доводить до відома, що робочі проекти, які готуються згідно заключених договорів будуть включені до загального кошторисного розрахунку об’єкта.

08. 06.2018р. На ім’я міського голови Коваленка В.І. керівник КП “АкваСпорт” Лисенко О.В. надіслала листи з проханням профінансувати проектно-вишукувальні роботи з бюджету розвитку в розмірі 30% від загальної суми для пректування котельні та газопостачання.

11. 06. 2018р. Відділ управління містобудування та архітектури надіслав на адресу комунального підприємства “АкваСпорт” листи №206, №207, в яких йдеться мова про надання дозволу на оплату авансового платежу у розмірі 30 % від загальної суми для виготовлення проектно-кошторисної документації ПАТ “Херсонгаз”та “ПП “Котломонтажсервіс-Інвест”.

COMMENTS