Сьогодні, 30 червня, на площі Сільських будівельників відбудеться велике безкоштовне свято для юних мешканців Нової Каховки. Його організатором виступає Церква Різдва Христова разом з Міжнародною благодійною організацією ІМОСЕ.

Святковий захід проходитиме у форматі одноденного табору з різноманітними активностями, естафетами, майстер-класами, а також батутами, надувними гірками, солодкою ватою, попкорном та подарунками.

Мета заходу – виховувати у дітях бажання виявляти творчу ініціативу, вчити дбайливо ставитися один до одного та до своїх батьків, виховувати любов та повагу до своєї родини, до своєї країни; мотивувати малечу до здорового способу життя і безкорисних вчинків.

До участі в цьому святковому заході запрошені діти з багатодітних та малозабезпечених родин, санаторних та інтернатних закладів, а також усі охочі малюки з міста. Єдина умова участі – обов’язкова реєстрація, яка відбуватиметься вже на місці з 9.00 до 10.00  ранку. Діти, які не пройдуть реєстрацію або прийдуть пізніше, не зможуть стати учасниками табору.

Також просимо звернути увагу, що з 13.30 до 14.30  відбудеться обідня перерва. В рамках табору не передбачено харчування учасників, тому прохання до батьків завчасно продумати обідню перерву для своїх дітей (взяти їжу з собою, або сходити на обід додому чи кафе).

План заходу:

9:00 – 10:00 – Реєстрація дітей для формування  на команди;

10:15 – 11:15  –  Дитячий анімаційний форум.

11:15 – 13:30 – Спортивні активності (гірка, батут, баскетбол, спортивний майданчик), безкоштовна роздача  попкорну  та солодкої вати,  рукоділля,  дитячі флешмоби;

13:30 – 14:30 – Обідня перерва;

14:30 – 15:00 – Ігри на розвиток логіки та анімаційне спілкування з дітьми;

15:00 – 16:00 – Безкоштовні спортивні активності (гірка, батут, дитячий баскетбол, спортивний майданчик), безкоштовна роздача  попкорну та солодкої вати,  рукоділля, дитячі флешмоби;

16:00 – 17:30 – Концерт для батьків, молитва за Україну;

17:30 – Роздача подарунків для малечі.