Цікавинки з життя пришкільного табору «Сонечко» ЗОШ №1

Вже з 4 червня  в пришкільному таборі «Сонечко» Новокаховської ЗОШ №1 (директор Зуйко О.М.) стартували тематичні дні для дітей табору.

4 червня відбувся День пісні. Вихованці залюбки співали табірні пісні, в актовій залі школи було оформлено караоке, де діти мали змогу розкрити свої таланти та заспівати улюблені пісні.

5 червня відбувся День танців. В цей день вихованці табору мали змогу підготувати хореографічну постановку та продемонструвати свій танцювальний талант. День був насичений флешмобами та танцювальними конкурсами. Найактивнішими виявилися ІІІ загін («Калина») та ІV («Форсаж»). Хотілося б відмітити плідну роботу помічників вожатих (учні 6-8 класів), які на засадах волонтерства допомагали готувати яскраві постановки та костюми для дітей свого загону.

6 червня в пришкільному таборі відбувся День казки. За словами дітей цей день був наповнений емоціями, адже вихованці мали змогу бути в образі свого улюбленого героя казок, так званий Косплей. Також в цей день всі діти брали участь у конкурсній програмі до Дня казки. Цікавим було те, що активнішими були дівчатка, які відповідально поставилися до завдання та підготували чудові костюми принцес, королев, лісових звірів, рослин та ягід. Хлопці також були активними, вже на початку дня вони зустрічали нас в костюмах султанів, драконів та інших загадкових персонажів.

Протягом цих днів не зупинялася пізнавальна робота у загонах. Кожного дня учні брали участь у вікторинах, бесідах, ходили на екскурсії до музею, картинної галереї міста та навіть на екскурсію до Приват-банку. Учні IV загону «Форсаж» (переважно учні 4 класів) були в захваті від такої екскурсії, адже це нова цікава інформація для них.

Загалом у таборі панує тепла та весела атмосфера і вихователі табору «Сонечко» зроблять все, щоб відпочинок дітей став веселим, цікавим та незабутнім.

Старша вожата – Дмитрів Т.С.

COMMENTS