Турбота про внутрішньо переміщені сім’ї

З метою реалізації Закону України від 26.01.2016 №936-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Новокаховської міської ради із залученням до співпраці колег служби у справах дітей,  поточного місяця  відвідали 14 внутрішньо переміщені  сім’ї із Донецької та Луганської областей, в яких виховується 24 дитини,  та  склали акти оцінки потреб на кожну дитину.      

В ході проведеної роботи представниками вищезазначених суб’єктів соціальної роботи  особливу увагу приділяли виявленню саме дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах або мають право на отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройного конфлікту. Але таких виявлено не було.

За результатами проведеної роботи, членам сімей було надано ряд соціальних послуг  стосовно підвищення виховного потенціалу сім’ї, шанобливого ставлення  до здоров’я дітей, профілактики рецидивної злочинності, шкідливих звичок, попередження насильства в сім’ї, планомірного та раціонального використання коштів, відповідального батьківства. Також, вони були поінформовані по правовиим питанням щодо пільг  багатодітним сім’ям та виплат сім’ям вимушених переселенців. Батькам, які виховують дітей з інвалідністю надано   консультації, щодо  профільних  закладів, які займаються реабілітацією дітей з особливими потребами.

Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Наталія Корсакова

COMMENTS