Творимо себе – творимо Україну!

Кожне завтра розпочинається уже сьогодні- під таким гаслом розпочала першу сесію Програми Liberal Arts «Свобода. Відповідальність. Довіра» Українська Академія Лідерства за підтримки інвестиційного фонду Western NIS EnterpriseFund,  Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки іосвіти, Міністерстваосвіти і науки України та партнерів, і яка  на локальному рівні зібрала в Києві 30 вересня – 1 жовтня  100 провідних вчителів з усієї України.

Аби стати учасником Програми  необхідно було заповнити форму та  пройти жорсткий відбір. З понад 500 заявок організатори відібрали  100 кращих. До числа таких потрапили лише три вчителі з Херсонської області,  двоє з яких  з Новокаховської  школи №7 (директор Л. Грішагіна)  – Т.  Солоненко, заступник директора з виховної роботи та О.  Брусенська,  вчитель початкових класів.

Головна мета програми: допомогти набути нових знань, бути здатними мислити й діяти стратегічно, генерувати, доносити й втілювати  важливі ідеї, впливати на глибинні процеси в українському суспільстві шляхом генерації молодих людей, які беруть відповідальність за нашу націю та мають необхідні для цього здібності.

Учасники сесії мали можливість слухати лекції відомих людей та працювати  в малих групах. Серед спікерів сесії – представники влади, науковці, громадські діячі, письменники, серед яких:  міністр культури України Євген Нищук,    український освітній і громадський діяч Сергій Квіт, екс-міністр освіти і науки, Орися Демська, доктор філологічних наук, професор Національного університету “Києво-Могилянська академія”, викладач Української Академії Лідерства, керівник Української Академії Лідерства Роман Тичківський та інші.

Вчителі отримали незабутні враження  та дійшли висновку, що Укаїнська Академія Лідерства вчить перемагати себе заради того,  аби  перемогла наша країна, та чекають нової зустрічі яка відбудеться вже у  листопаді  цього року.

 

COMMENTS