У Дніпрянській школі відбулась декада психологічної служби

Оскільки одним з основних завдань, які стоять перед школою, є розвиток творчих здібностей, формування навичок самосвідомості та саморегуляції особистості, педагогічний колектив школи впроваджує різноманітні нетрадиційні форми організації роботи.

Уже стало доброю традицією проведення декади психологічної служби. І це не випадково, оскільки психологія  пов’язана з усіма науками, вводить людину у цікавий світ явищ таємного внутрішнього життя  особистості, стосунки з іншими людьми  та оточуючим світом. Основна мета проведення тижня психології – психологізація всіх учасників навчально-виховного процесу. Проведення тижня – цікавий, творчий процес. Кожен учень мав змогу проявити свої здібності, нахили, висловити свою точку зору і обґрунтувати її.

У межах декади було проведено ряд різноманітних заходів. Найяскравішими з них були:

  • психологічна гра «Слідопит», в якій брали участь учні, вчителі та працівники школи. Ця гра викликала великий ентузіазм, кмітливість, сприяла згуртованості, розвитку колективної самоорганізації учнів;
  • кольоротерапія «Колір настрою» (1-11 класи);
  • виготовлення колажів «Моя душа», «Дружба», «Доброта»;
  • акція «Синя стрічка» та тренінгові заняття  з підлітками «Конфлікти та способи їх вирішення».

Робота  психологічної служби  вимагає не тільки точних знань, але і спокою власної душі, вміння зрозуміти іншу людину.

Сподіваємося, що наші професійні навички та знання, щире і добре ставлення до людей  зроблять їх життя цікавішим і щасливішим!

 

Наталія  Чернишева, психолог Дніпрянської ЗОШ,

Тетяна Потапова, соціальний педагог Дніпрянської ЗОШ

 

COMMENTS