У Херсоні на слизьких дорогах, тротуарах та у дворах багатоповерхових житлових будинків наразі травмуються щодня до трьох десятків людей. Про це поінформував міський голова Володимир Миколаєнко у неділю на засіданні комісії з питань проходження зимового періоду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Прошу мобілізуватися. За вашою (комунальних служб – ред.) роботою стоїть здоров’я наших жителів. 20 – 25 переломів щодня, а вчора – 30. І ця ситуація може тільки погіршитись”, – сказав міський голова.

Миколаєнко закликав комунальні служби міста бути відповідальними, щоб було мінімум травматизму. “Ви працюєте чотири дні не в дуже комфортних умовах. Але треба попрацювати ще три дні, потім погода налагодиться”, – наголосив міський голова.

На Херсонщині і в обласному центрі на 27 – 28 лютого та 1 березня було оголошено штормове попередження: сильний сніг і вітер, сильні хуртовини, на автошляхах – ожеледиця, снігові замети. У суботу, 3 березня, у Херсоні була плюсова температура та йшов дощ, а у неділю знову приморозило. В результаті неочищені чи погано очищені від снігу вулиці і внутрішньодворові території перетворилися на ковзанку.

P.S. А всього в обласному центрі за останні три дні травмувалося 94 особи, повідомляють Херсонські ЗМІ.