У Херсоні відбудеться тренінг «Обчислення вартості товару та ціноутворення при експортних операціях»

Міжнародний торговий центр (ITC) організовує черговий тренінг для малих і середніх підприємств плодоовочевої галузі Півдня України.

12 березня у конференц-залі Херсонської торгово-промислової палати (вул. Гагаріна 34а) відбудеться тренінг «Обчислення вартості товару та ціноутворення при експортних операціях».

Під час заходу міжнародний консультант Проекту, експерт з питань аналізу та розвитку ланцюжків доданої вартості сільськогосподарських та аграрних підприємств пан Валід Гаддас розповість, на що експортерам варто звертати увагу при обчисленні вартості та ціни товару, охарактеризує основні моделі експортного ціноутворення, запропонує приклади з досвіду галузевих підприємств.

Практика показує, що будь-які рішення, які експортери приймають в процесі ціноутворення – визначення оптимальних умов та обсягів поставки, способу та термінів оплати, і, нарешті, обчислення контрактної ціни – вимагають детального аналізу, вивчення цін і умов світового ринку та реакції конкурентів.

Початок тренінгу о 10:00.

Попередня реєстрація – обов’язкова. З питань реєстрації звертайтесь за телефоном (067) 290 96 61 або на електронну адресу hanna.syrchyna@gmail.com – асистент національного менеджера проекту ITC Ганна Сирчина.

COMMENTS