У Херсонській ОДА визначили вектор розвитку на 2018 рік

Про це вчора, 30 листопада на засідання колегії Херсонської обласної державної адміністрації повідомив керівник області Андрій Гордєєв, повідомляє ІА “Херсонці“.

У Херсонській ОДА визначили вектор розвитку на 2018 рік

«Сьогодні була дуже жвава дискусія та багато доповідачів. Ми розглянули підвищення обороноздатності нашого регіону, зокрема заходи щодо розміщення на території області 57-ої бригади, яка знаходиться під нашим шефством. Це дасть нам впевненість в завтрашньому дні. Також ми зможемо цілеспрямовано та системно допомагати армії» – запевнив Андрій Гордєєв.

Щодо інвестиційного потенціалу Херсонської області, то голова Херсонської обласної державної адміністрації зазначив: «У нас є амбітні інвестиційні проекти, над якими ми зараз працюємо – це 23 меморандуми. Вони дозволять залучити у наш регіон велику кількість іноземних інвестицій».

Також Андрій Анатолійович розповів, що на Херсонщині більше, ніж на 30% зросли капітальні інвестиції, порівняно з минулим роком: «Це прорив, інвестори повірили в наш регіон, відповідно виріс індекс залучення прямих іноземних інвестицій на 6%. Результат такої роботи – гроші пішли в регіон. Наша задача – конвертувати ці інвестиції у відповідні податки до бюджетів, а потім ці гроші направити на благоустрій нашої області».

Крім цього, на засіданні колегії обговорювали і розвиток людського капіталу, і питання створення належних умов медичного обслуговування для жителів області, створення нових ФАПів, оновлення медичного обладнання.

«Ми визначили вектор розвитку на 2018 рік. Наразі всі програми, які прийняті, будуть ще обговорюватися та доповнюватися у комісіях обласної ради. Якщо ми хочемо у 2018 році отримати результати, то треба вже зараз все проектувати. Тільки гарна системна робота дозволить отримати високі результати!», – зазначив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій ГОРДЄЄВ.

COMMENTS