У Комишани подали прісну воду (Фото)

29 грудня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв взяв участь у відкритті об’єкту водопостачання у смт Комишани. Про це очільник ХОДА повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, пан Гордєєв наголосив: “На сьогодні поставлена мета досягнута. Мешканці селища Комишани будуть забезпечені цілодобовим водопостачанням. Проведені аналізи води з кожної свердловини свідчать – вода відповідає якості!

Протягом десятиліть жителі селища Комишани, а це близько 10 тисяч людей, користувалися водою, яка подавалась за графіком та низьким рівнем якості, була надто жорсткою й солоною. Її неможливо було вживати і готувати на ній їжу!”

Очільник Херсонської ОДА повідомив, що для вирішення проблеми обласна державна адміністрація звернулася до Кабінету Міністрів України з проханням виділити кошти з державного бюджету для впровадження даного проекту.

Так, у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку розпочали реалізовувати даний проект. Роботи проводилися протягом двох років та здійснювались шляхом співфінансування коштів з державного бюджету на суму 18,7 млн грн та місцевого – 8,4 млн грн. Загалом кошторисна вартість об’єкту склала 27,1 млн грн.

“Вітаю комишанців з цією важливою подією! Для них це, дійсно, найкращий подарунок до Нового року!” – зауважив Андрій Гордєєв.

COMMENTS