У Новій Каховці підвели підсумки футбольного турніру за участі військових (Фото)

Вчора, 11 серпня, визначилися переможці змагань з міні-футболу між  командами учасників АТО та спортсменів-аматорів.

Нагадаємо, за пальму першості на полі боролися команди громадських  організацій  учасників АТО «Скіф»  (Каховка), «Біла стріла», військові  57-ї окремої мотопіхотної бригади, працівники комунального підприємства «Муніципальна охорона», збірна «Тризуб» та рятувальники місцевої  17-ї ДПРЧ.

За результатами цікавої й азартної боротьби  третє місце здобули військові 57-ї ОМБР, другими стали гравці команди  ГО учасників АТО «Скіф» з Каховки, а перше вибороли  новокаховчани, учасники організації воїнів АТО «Біла стріла».

Звання кращого воротаря отримав Олексій Філін (команда рятувальників), кращого захисника –  Олександр Андросов (57 ОМБР), півзахисника –  Михайло Сличко («Скіф»), а кращим нападником визнали Михайла Нечесу («Біла стріла»).

Переможців та учасників щиро вітали заступник міського голови Віктор Замковий та начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран.

Команда-переможець отримала перехідний кубок, решта призерів –  заслужені нагороди – грамоти, медалі, подарунки, а головне – гарний настрій, заряд бадьорості та незабутні враження.