6 квітня у Новій Каховці, на стадіоні «Енергія», відбулась міська спартакіада допризовної молоді – щорічні змагання з багатоборства, покликані перевірити чи готові майбутні призовники до фізичних навантажень. Турнір тривав за  наступною програмою: підтягування на перекладині, біг 100 метрів, метання учбової гранати ф-1, та легкоатлетичний крос 1000 метрів.

Цього року у змаганнях взяли участь 13 команд, які були розбиті на дві категорії: перша – загальноосвітні школи (юнаки 2001-2003 р. н.) та друга – професійно-технічні і вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації (юнаки 2001-2003 р. н.). В кожній – по 5 юнаків. Підведення підсумків змагань проводилось окремо серед команд ЗОШ та окремо серед команд ПТНЗ і вищих навчальних закладів. Отже, серед команд першої категорії взяли участь такі загальноосвітні школи:

ЗОШ №1 (директор Зуйко О. М., склад команди: Татарніков Данило, Сапожніков Вячеслав, Гончар Денис, Горбачев Дмитро, Мотчаний Данило, тренер-представник Вашкур Петро Ярославович);

НВК №2 (директор Пуляєва Є.В. склад команди: Вощаний Владислав, Вареник Микита, Тіманов Микита, Крупчак Андрій, Ігнатенко Владислав, тренер-представник Мячін Олександр Юрійович);

ЗОШ №3 (директор Дубас І. П., склад команди: Туркевич Артем, Ошлейшик Станіслав, Язєв Віктор, Єременко Антон, Вовченко Микита, тренер-представник Санін Миколай Іванович);

ЗОШ №5 (директор Нестерович В.Й., склад команди: Кочерженко Олександр, Воганов Максим, Кушпель Анатолій, Дєєв Дмитро, Акуленко Олександр, тренер-представник Марків Наталія Анатоліївна);

ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В., склад команди: Коваленко Дмитро, Костяний Євген, Струміло Владислав, Арзікєєв Давид, Турка Андрій, тренер-представник Гриценко Анатолій Пилиппович);

СЗОШ №8 (директор Олійник О. М., склад команди: Бережний Максим, Баранов Геннадій, Кухтін Володимир, Пріян Іван, Павлішин Ігор, тренер-представник Карпюк Михайло Анатолійович);

Новокаховська гімназія (директор Литвинова О. М., склад команди: Борцов Данило, Готовкін Микита, Лапонов Богдан, Мануйло Олександр, Ферюков Максим, тренер-представник Пришторма О. М.);

ЗОШ №10 (директор Коткіна Т.В., склад команди: Бражуненко Данило, Ємайкін Вячеслав, Плужніченко Давид, Плужніченко Богдан, Бурлаченко Дмитро, тренер-представник Суров Анатолій Олегович);

Новокаховський техніко-економічний ліцей (директор Долецька Т. Є., склад команди: Квітко Андрій, Шевченко Іван, Шкута Станіслав, Курішко Богдан, Чечельов Гліб, тренер-представник Давидов І.В.);

Дніпрянська ЗОШ (директор Микитенко Л.А., склад команди: Венжега Олександр, Дзюра Сергій, Мєдвєдєв Олексій, Анацький Владислав, Глушак Тимофій, тренер-представник Іщенко Андрій Анатолійович);

Маслівська ЗОШ (директор Ковш О.П., склад команди: Бредихін Олександр, Дорошенко Ілля, Лакатош Валерій, Малишев Анатолій, Хворостинка Єгор, тренер-представник Яцюк Олександр Миколайович);

Серед команд ПТНЗ і вищих навчальних закладів долучилися наступні команди:

Новокаховський професійний електротехнічний ліцей (директор Карпенкова О. В., склад команди: Мамонов Олексій, Дерягін Микита, Сливар Руслан, Коваленко Андрій, Малошик Вадим, тренер-представник Дуденко Олександр Васильович);

Професійно-технічне училище №14 (директор Сердюк І. В., склад команди: Геращенко Ренат, Демчук Євгеній, Літвінов Максим, Буліченко Володимир, Поліщук Сергій, тренер-представник Мячін Миколай Юрійович);

Політехнічний коледж ОНПУ (в. о. директора Саврадим Л. В., склад команди: Кальченко Олександр, Остапов Єгор, Горохов Владислав, Давидов Данило, Вітюнін Антон, тренер-представник Зінченко Григорій Дмитрович);

Приладобудівний технікум (директор Глазунова Л. І., склад команди: Бовкуш Денис, Борис Данило, Дичок Родіон, Черемискін Владислав, Мартинов Кирило, тренер-представник Зінченко Сергій Вікторович);

За підсумками змагань, після ретельного визначення найбільшої кількості очок у багатоборстві серед команд загальноосвітніх шкіл командні призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – школа № 1, із результатом багатоборства – 7115 очок;

ІІ місце –  НВК № 2 із результатом багатоборства – 5180 очок;

ІІІ місце – гімназія, із результатом багатоборства – 5005 очок.

Серед команд професійно-технічних і вищих навчальних закладів призові місця посіли:

І місце –  училище № 14, із результатом 8480 очок;

ІІ місце –  політехнічний коледж, 7755 очок;

ІІІ місце –  приладобудівний технікум, 6985 очок.

Особисті досягнення юнаків серед шкільних команд:

Багатоборство:

І місце – Мануйло Олександр (гімназія), із результатом 2005 очок;

ІІ місце – Мотчаний Данило (ЗОШ №1), 1865 очок;

ІІІ місце – Ємайкін В’ячеслав (ЗОШ №10), 1745 очок;

Підтягування на перекладині:

І місце – Кушпіль Анатолій (ЗОШ №5), із результатом 21;

ІІ місце – Дєєв Дмитро (ЗОШ №5), 20 очок;

ІІІ місце – Татарніков Данило (ЗОШ №1), 17 очок;

Перевага розподілу місць надавалась за загальною сумою очок багатоборства.

Біг 100 метрів:

І місце – Мануйло Олександр (НК гімназія), із результатом 12,4 секунд;

ІІ місце – Ємайкін В’ячеслав (ЗОШ №10), із результатом 13,1 секунд;

ІІІ місце – Горбачев Дмитро (ЗОШ №1), із результатом 13,1 секунд;

Перевага розподілу місць надавалась за загальною сумою очок багатоборства.

Метання гранати:

І місце – Ферюков Максим (НК гімназія), із результатом 45 метрів;

ІІ місце – Квітко Андрій (Ліцей), із результатом 40 метрів;

ІІІ місце – Вочанов Максим (ЗОШ №5), із результатом 39 метрів;

Крос 1000 метрів:

І місце – Мотчаний Данило (ЗОШ №1), із результатом 3 хв. 22 сек.;

ІІ місце – Татарніков Данило (ЗОШ №1), із результатом 3 хв. 25 сек.;

ІІІ місце – Малишев Анатолій (Маслівська ЗОШ), із результатом 3 хв. 25 сек.;

Перевага розподілу місць надавалась за загальною сумою очок багатоборства.

Особисті досягнення юнаків серед команд професійно-технічних і вищих навчальних закладів:

Багатоборство:

І місце – Демчук Євгеній (ДНЗ ПТУ-№14), із результатом 2380 очок;

ІІ місце – Борис Данило, (НКПТ) із результатом 2205 очок;

ІІІ місце – Літвінов Максим (ДНЗ ПТУ-№14), із результатом 2075 очок;

Підтягування на перекладині:

І місце – Мартинов Кирило (НКПТ) із результатом 23;

ІІ місце – Мамонов Олексій (НКПЕТЛ) із результатом 21;

ІІІ місце – Дерягин Микита, (НКПЕТЛ) із результатом 21;

Перевага розподілу місць надавалась за загальною сумою очок багатоборства.

Біг 100 метрів:

І місце – Давидов Данило, (НКПК ОНПУ) із результатом 12,6 секунд;

ІІ місце – Літвінов Максим, (ДНЗ ПТУ-№14), із результатом 12,9 секунд;

ІІІ місце – Горохов Владислав, (НКПК ОНПУ) із результатом 13,0 секунд.

Метання гранати:

І місце – Борис Данило, (НКПТ) із результатом 47 метрів;

ІІ місце – Остапов Єгор, (НКПК ОНПУ) із результатом 47 метрів;

ІІІ місце – Літвінов Максим, (ДНЗ ПТУ-№14), із результатом 46 метрів;

Перевага розподілу місць надавалась за загальною сумою очок багатоборства.

Крос 1000 метрів:

І місце – Бовкуш Денис, (НКПТ) із результатом 3 хв. 25 сек.;

ІІ місце – Черемкін Владислав, (НКПТ) із результатом 3 хв. 26 сек.;

ІІІ місце – Малошик Вадим, (НКПТЕЛ) із результатом 3 хв. 30 сек.

Команди, які посіли призові місця будуть нагороджені кубками та грамотами, а особисті заліки юнаків відзначать грамотами і медалями.

Організатори висловлюють подяку начальнику відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталії Таран, начальнику відділу освіти Оксані Якубовій, директорам та тренерам-представникам ЗОШ, ПТНЗ і вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, а також директорам  КП «Спорт для всіх» –Володимиру Янку та стадіону «Енергія» Леоніду Трубаєву за підготовку і  надання спортивних майданчиків й обладнання.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради щиро вітає переможців змагань та дякує всім учасникам!