У Новій Каховці відбудеться Форум Молодіжних Лідерів

29 вересня в Новій Каховці відбудеться Форум Молодіжних Лідерів, куди запрошуються молодь, організації, які захищають інтереси молоді, освітні заклади, представники влади і громадськість.


Про це повідомляє голова ГО “Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад Павло Ярмій.

Форум ділиться на 3 частини і учасники можуть прийти тільки туди, куди їм цікаво: офіційна частина і коротке знайомство зі спікерами, або відкриття творчих робіт у центрі міста, або панельна дискусія та воркшопи з запрошеними спікерами.

В програмі Форуму будуть виступи запрошених спікерів, котрі розкажуть, як з “0” створили круті молодіжні фестивалі, як вони досягли висот в кар’єрі та політичній діяльності, як зуміли згуртувати навколо себе великі команди та стати їх лідерами.

З особливих спікерів – молодіжних лідерів на вас чекатимуть:

Василь Томчишин  – сьогодні помічник директора в великому агрохолдінгу Агропродсервіс, керівник в “Центрі громадського моніторингу та аналітики”, співголова в Коаліція ГО “Тернопільський центр реформ”, а ще автор літературного фесту “Ї” та член европейьскої не державної організації.

Максим Черкашин – співзасновник музичного фестивалю “Файне місто”, консультант ТРВ “Асоціації міст України”.

Ганна Вишнякова – правознавець і філософ, яка у своєму молодому віці є віце-президентом міжнародної европейської громадської організації, яка захищає інтереси молоді «Еuropeanunion of Jewish Students», також єспівробітницею Міністерства іноземних справ, і засновниця Української спілки єврейських студентів і молодих професіоналів.

Павло Шелухін – представник асоціації молодіжних центрів України в Херсонській області.

Лук’янова Людмила – Проектний менеджер Креативного простору HUBWAY, радник президента Української асоціації студентів, учасниця проектів European Students’ Union та Erasmus+.

За темами учасники Форуму  почують таке:

Максим Черкашин  – «Як створити фестиваль з міжнародним визнанням: від ідеї до європейського визнання». Про фест «Файне місто», котрий від студентської ініціативи виріс у велику щорічну подію європейського рівня.

Василь Томчишин – «Як будучи студентом встигати робити фестивалі, проекти з Евросоюзом і будувати кар’єру в агро-холдингу». Про те, як будучи студентом встигнути вийти на рівень, коли ти права рука директора і керівник проектів.

Ганна – про мотивацію і філософію лідерства розповість через відео-дзвінок.

Павло Шелухін нам розповість про досвід роботи Молодіжних центрів в містах України, реалізації молодіжних ініціатив, проектів та цікавого дозвілля.

Лук’янова Людмила поділться тим, як легко зробити своє життя цікавим та повним вражень, а саме про:

– Креативний простір HUBWAY – Завжди на шляху до розвитку.

– Як поїхати до іншої країни майже безкоштовно.

– Чому класно бути в громадській оранізаціїї або молодіжній ініціативі?

– Як знайти ГО до душі та не загубитися.

– Міжнародні програми для студентів та молоді.

– Лайфхак з подання резюме та мотиваційного листа.

Форум проходитиме на 2 локаціях: Яхт-клуб “Максім Марін” та креативнийпростір “CLEVER CLUB” у Новій Каховці.

Час: від 10:00 до 18-00.

Реєстрація – https://goo.gl/forms/le3KSGoA0jOgzBJm2

Детальна програма доступна у групі проекту на фейсбуці – www.facebook.com/kordonEU/ і за посиланням – https://goo.gl/4Va2u3

Організатор Форуму молодіжних лідерів – ГО “Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання теритріальних громад” (АРР Таврійського об’єднання територіальних громад) в рамках проекту “Кордон Європи” (www.facebook.com/kordonEU/).

Проект Кордон Європи впроваджується в рамках глобального проекту Просування реформ в регіони за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та “Європейською правдою”.

COMMENTS