У Новій Каховці відбувся відбірковий тур телефестивалю “Таврійська зірка”

Сьогодні, 9 лютого, у Новокаховському  Палаці культури  відбувся відбірковий тур обласного телевізійного конкурсу «Таврійська зірка», засновником якого є телеканал «Твій плюс».

Охочим поділитися своєю творчістю та відчути себе справжньою зіркою було запропоновано виступити у таких номінаціях:   «Академічний вокал», «Естрадний вокал», «Музичне мистецтво», «Театральне мистецтво», «Хореографія». На момент початку відбору до оргкомітету надійшло понад 40 заявок.

На урочистій церемонії відкриття заходу творчу юнь міста, а також мам і тат юних артистів та всіх  небайдужих до творчості, присутніх у глядацькій залі, привітали міський голова Володимир Коваленко, генеральний директор телеканалу  «Твій плюс» Лариса Кравченко та заслужений артист України, член журі конкурсу Віктор Гурба.

Звертаючись до аудиторії, найперше Лариса Кравченко подякувала за можливість проведення відбору саме в Новій Каховці, на такій чудовій сцені. Слова вдячності пролунали на адресу мера міста В. Коваленка та відділу культури і туризму  в особі начальника Наталії Зарудної, які докладають чимало зусиль аби обдарована молодь і малеча Нової Каховки мали усі належні умови для занять своєю улюбленою справою.  Вона побажала учасникам успіхів наголосила, що кожен з них – уже переможець. І пообіцяла, канал і надалі   створюватиме умови для творчого  розвитку талантів Таврійського краю. А фестиваль «Таврійська зірка», який, до речі, проходить уже четвертий рік поспіль,  житиме надалі та міцнішатиме з кожним роком.

В свою чергу, Володимир Іванович подякував усім учасникам, які виявили бажання продемонструвати свій хист, та запевнив, що таланти Нової Каховки є невичерпним культурним джерелом не тільки Херсонщини, а й всієї країни.

Ну, а далі  зала Палацу культури просто таки вибухнула феєричним дійством. Оцінювало вміння юних талантів професійне журі. За підсумками  кращі серед кращих отримають нагоду знімати кліпи у студії телеканалу «твій плюс»,  брати участь у майстер-класах з професійними музикантами та педагогами. А яскравим фінальним акордом конкурсу стане грандіозний гала-концерт на сцені ККЗ «Ювілейний», у якому, без сумнівів, візьмуть участь і наші талановиті земляки. Тож зичимо їм успіхів!

 

COMMENTS