У Новокаховському центрі реабілітації дітей-інвалідів зустрічали літо

За доброю  традицією, 1 червня у  Новокаховському  центрі соціальної  реабілітації дітей-інвалідів вітали  підопічних та їхніх  батьків. Дітки взяли участь у розважальній програмі, приуроченій до до свята: змагалися у конкурсах, танцювали,  співали, розповідали вірші.

 З Днем захисту дітей та початком літа присутніх привітали директор центру Оксана Олексієнко,   заступник міського голови Сергій Давидюк, заступник начальника Новокаховського УПСЗН Олексій Левицький. Вони побажали   дітям  рости здоровими, щасливими і щодня радувати батьків та близьких людей.

Особливі вітання пролунали на адресу маленької Ані  Конопльової: у вересні вона йде до першого класу.  Сергій Давидюк вручив майбутній школярці ранець зі всім необхідним шкільним приладдям та взяв з дівчинки обіцянку – вчитись навідмінно.

Звісно, усі гості завітали з подарунками для малечі. Від міського голови В. Коваленка Сергій Петрович вручив малюкам   морозиво.  Та й це ще не всі сюрпризи, які приготували дорослі для дітей.  Оксана Олександрівна презентувала  вихователям набори дидактичних матеріалів для роботи з дітьми від підприємця Анни Вінник., а ще – квитки  на атракціони від КП “Парк культури та відпочинку” (Ніна Іванова). Завтра ж  вихованців центру та їхніх батьків очікує захоплююча і цікава подорож до зоопарку в Миколаєві. Такий  незабутній подарунок закладу зробив депутат міської ради Юрій Власов, який ніколи не забуває про своїх маленьких друзів.

Керівництво центру реабілітації  висловлює подяку міському голові В. Коваленку, депутату Ю. Власову та небайдужим підприємцям, які ніколи не відмовляють у допомозі закладу. Це Андрій Буклів, Анна Вінник, Володимир Бондар та інші.

COMMENTS